مستر تردمیل 

آقای تردمیل ( محمد احمد جوشقانی ) متولد شهریور ۱۳۵۹ میباشد . وی از سال ۱۳۸۵ و پس از گذراندن دوره آموزشی دانشگاهی در زمینه الکترونیک وارد بازار کار در عرصه تعمیرات و خدمات پس از فروش دستگاه های ورزشی شده و به استخدام گروه ورزشی ارکید مهر در آمد و پس از مدت کوتاهی فعالیت در زمینه سرویس دهی و تعمیرات الکترونیک ، بمدیریت فنی آن مجموعه منصوب گردید و از سال ۸۹ به مدیریت خدمات پس از فروش شرکت ارکید ارتقاء پیدا کرد و همزمان با کار به ادامه تحصیل در رشته کارشناسی کامپیوتر پرداخته و در Digital Marketing نیز مدرک MBA دریافت نمود و تا اردیبهشت سال ۹۶ به کار درمجموعه ارکیدمهر پرداخت . وی در طول این سالها در چندین دوره آموزشی فنی درشرکت پاناتا ایتالیا و اینتنزا و دی کی سیتی تایوان شرکت کرده و این آموزش ها را با برگزاری دوره های آموزشی به همکاران و نمایندگان شرکت منتقل نموده است .
سپس با آغاز همکاری با شرکت لطیفی اسپرت مدیر خدمات آن مجموعه گردید و پس از گذشت ۸ ماه همکاری اقدام به تاسیس مجموعه خدماتی آقای تریدمیل در آذر ماه ۱۳۹۶ نمود .
امید است بتوان با ارائه خدمات دهی مناسب و در خورمقام مشتریان ، گامی مهم در روند بهبود خدمات دهی به هموطنان عزیز برداشته شود .